ikinci el eşya alanlar
ikinci el eşya alanlar

Günümüzün ekonomik şartları sebebiyle İstanbul ikinci el eşya alanlar hem ucuz eşya satımına hemde değerinde ev ve ofis eşyalarını almak için hizmetinizde. Ekonomik şartlara bakıldığında gelecek kaygısı sebebiyle attıkları her adımda işin ekonomik şartları düşünmek zorunda kalıyorlar.

İşte bu sebeblerden dolayı kimi zaman ekonomik sebeblerden dolayı kimi zamanlardan dolayı o anki koşullardan dolayı İkinci el eşya almak daha doğru bir karar oluyor..

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar

Ekonominin ve maddi durumu tasarruflu kullanma zamanının çok oldu bir dönemde insanların ikinci el eşya tercih etmeleri ve bu sebebten dolayı büyük bir kar olduğu gözüküyor. Bu sayede insanlar yeni bir pazar haline gelmiş olan ikinci el eşya alan yerler dükkanlarına yönelmeye başladılar. Öğrenci, memur, yeni taşınma, yeni evlenme vs.. her ne konu olursa olsun 2.el eşya pazarında hizmet vermekteyiz.

İkinci El Eşya Alan Yerler

Tüm zamanlarda var olan bir durum almış olduğunuz eşyaları farklı sebeblerden dolayı elden çıkarma gereğine varmaktayız. Bazen bir ekonomik sebeb bazen ise yenisini almak yada taşınmak gibi sebeblerden dolayı eşyaları elimizden çıkarırız. Bir sebeb ise artık kullanma gereksinimi kalmayan eşyalarını elden çıkarma devreye giriyor. Peki hangi durum bu? Tabi ki en basit tabiri ile var olan bir çocuk odası çocuğunuz büyüdüğünde bu eşyaları elden çıkararak yenisini yani bir genç odası almak isteyeceksiniz. İşte burada ekonomik sebebleri göz önüne aldığınızda eski artık kullanmaya ihtiyacını -z olman eşyaları değerlendir isteyeceksiniz. Burada biz İkinci el eşya alan yerler olarak biz devreye giriyoruz. Sizden aldığımız mobilyaları bir başka ihticaç sahibi doğmuş kişilere uygun fiyattan satıyoruz.

Bizde görmüş olduğunuz gibi mobilya, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, antika, halı ve kilim gibi insanların ihtiyaç duyduğu gündelik eşyaları hızlı servis ağımızla alım ve satımını gerçekleştiriyoruz

2.El Komple Ev Eşyası Alanlar

Her ne konu olursa olsun gerek alım konusunda gerek satım Batı Spot’ta yok yok.. Vatandaşlar piyasada bulamadıkları yda pahalı gelen ürünlerin bulunmasında biz 2.el komple ev eşyası olsun yada her nevi eşyalar olsun biz geliyoruz. Ev ve ofis eşyalarınızdan kurtulmak istiyorsunuz.Ama benim eşyalarımı kim kullanırki satın alırki diye düşünmeyin. O ürünün siz kullandıysanız elbet ki bir başkası da kullanır. Siz sadece nasıl değerlendirenizi düşünün ve bizi arayın hemen fiyat teklifi verelim 0543 488 70 13

2.El Komple Ev Eşyası Alanlar
2.El Komple Ev Eşyası Alanlar

İkinci El Mobilya Alanlar

Ev eşyaları dediğimizde ikinci el mobilyalardan bahsetmesek olmaz tabi ki. İkinci el eşya alanlarda mobilya kategorisinden bahsetmek gerekirse yatak odası, yatak odası takımları, oturma grubları, koltuk takımları, çocuk odası takımları, berjer grupları, genç odası takımları, yemek odası takımları ve ayrıyetten bu eşyalar haricinde tüm mobilya grubları tek tek satışa mevcuttur. Berjer koltuk, üçlü zigon sehpa, mutfak masası, sandalye, televizyon izleme koltuğu vs.. gibileri..

Evet işte bu noktada biz ikinci el mobiya alanlar olarak devreye giriyoruz ve her bütçeye uygun eşyaları bulabilmeniz için sizi önce sitemize sonra da dükkanımıza davet ediyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Bir beyaz eşya evin en önemli en gözde parçalarında birisidir. Kimi zaman ekonomik pahalılıktan dolayı alınması zor kimi zaman istenen ürünü bulamamaktan dolayı alması zor. Fakat biz batı spot olarak hem ikinci el beyaz eşya alım ve satımını üstleniyoruz.

Peki Beyaz Eşya Denince Akla Neler Geliyor ?

Hertürlü buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, çamasır kurutma makinesi, ankastre ürünler, elektrikli süpürge, herçeşit televizyon, uydu alıcısı, DVD oynatıcı vs..Ürünler.Çok değişik yerli ve yabancı ürünler mevcut ve yeni eski model eşyaları bulmanız mümkün.

Elektrikli ev aletleri denildiğinde de birçok eşya geliyor akla. Bu eşyalar yaşantımızı kolaylaştıran olmayınca değeri anlaşılan ürünlerdir.Hiç dert etmeyin bu eşyalarda elimizde mevcut. İster sıfır ürün ister spot ikinci el olsxun sizlere temin edebiliriz. Ayrıca sizlerin kullanmadığı elektrikli ev eşyalarınız değerinde alarak sizin ekonominize destek oluyor ayrıyetten ihticat sahibine uygun fiyattan verme imkanı sağlıyoruz. Tek Yapmanız Bizi Aramak.. 0 543 488 70 13

İkinci El Antika Alanlar

Tüm ikinci el eşyalar gibi antika eşyalarında ikinci el pazarında çok önemli bir yeri mevcut. Bizlerlerde gerekli olan ikinci el antika eşya pazarındaki eksikleri görerek sizlere yardımcı olmak için tüm gerekenleri yapıyoruz.

Antika Eşya denince akla ne geliyor. Tabi ki bi tarihi olan yıllandır güzel muhafa edilmiş çok değeri olan eşyalar akla geliyor.

Bunlar Neler Olabilir ? Antika saatler, telefonlar, osmanlı döneminden kalma nadide halılar, sürahiler, şamdanlar, gümüş el yapımı eşyalar, ve düşündüğünüzde daha fazlası..

Halı ve Kilim türünde ise yine birçok çeşitlerimiz mevcut sıra taşpınar, bünyan, hereke, iran, ipek halılar vs.. birçok çeşit alım-satım yapmaktayız.

Sonuç Olarak Biz Kimiz? Biz İkinci El Eşya Alanlar “Batı Spot” olarak siz değerli müşterilerimizin ev ofis ve bahçeşerinizin gerekli eşyalarını karşılamak ve ayrıyetten ise elinizde gereksiz yere tuttuğunuz yer kaplayan eşyaları değerinde satın alarak sizin bütçenize de fayda sağlayan bir dükkanız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..