İkinci El Eşya Alan Firmalar

İkinci el eşya ile evinizi baştan tasarlayabilir ve bütçenizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Batı spot eşya firmamız yılların tecrübesi ile tüm alım satım işlemi gerçekleştirirken oluşabilecek aksilikler için dikkatli çalışmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan onlarca kişi eğitimli ve işinde uzman kişiler tarafından oluşmaktadır. 2019 yılı 2 el eşya piyasasında herhangi bir değişikli olmayarak yeni yılda da fiyat artışı yapmıyoruz.

Batı spot dürüst çalışmaları ve hızlı olmasından kaynaklı marka değerini hızla artırarak bugünlere gelmiştir. Bugüne kadar İstanbul ilçelerine binlerce eşya alım satım işlemleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Her alışveriş işleminden sonra ekiplerimiz ile toplantılar yaparak hatalarımız olmuş ise kendimize ders çıkartmaktayız.

İkinci El Eşya Kaliteli Ve Güvenli Hizmet

Personellerimiz tüm mobilya alım satım işlemlerini en kısa sürede tamamlamakla görevlidir. Vaktinizi almadan hemen işlemler gerçekleştirilmektedir. Firmamızda bulunan binlerce çeşit ürünlerinden dilediğinizi çok uygun fiyatlar ile satın aldığınızda sizlere uzun süre kullanım garantisi vermekteyiz. Herhangi bir oluşabilecek arıza yada problemde anında teknik servis ekibi talep edebilirsiniz. Batı spot garantili hizmet sağlayarak tüm ekibi güler yüzlü ve garantili hizmet sağlamaktadır. Firmamızda çalışan tüm kişiler alanlarında uzman olarak hizmet sağlayarak iyi bir alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Piyasada Ev ve Ofis Eşyalarınıza En yüksek Fiyat Teklifi

2019 yılı piyasası Dolar endeksinin yükselmesi ile ülkemizde her ürün ve eşyanın fiyatı artmıştır. Firmamızda bulunan hiç bir yada spot eşya ürünlerinde fiyat artışına gitmeyerek aksine kampanyalar ile ihtiyacı olan herkesin eşya almasına olanak sağlıyoruz. İkinci el ürün alanlar olarak hizmet veren ekibimiz aynı gün piyasada ki en iyi fiyatlar ile eşyalarınızı satın almaktadır. Kullanmadığınız atıl durumda yada değiştirmek istediğiniz tüm eşyaları alanlar ekibimize satarak nakite çevirebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Firmalar
İkinci El Eşya Alan Firmalar