Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak biz Batı Spot İstanbul geneli tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Tek kişilik tutan İstanbul ve Gebze’de 2.el ev ve ofis eşyalarınız satmak için bizi arayın. Bu sayede daha kısa kısa sürede hem fiyat teklifi hemde zamandan kazanarak geri kalan işlerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Peki ya biz biz Batı Spot 2.el Eşya Alım-Satım firmamıza ulaşacaksınız. Maltepe semtişte olması İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren biz İkinci El Eşyası Alan Yerleri olarak bi telefon kadar uzağınızdayız.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar Nerede ?

İstanbul ‘en kalabalık ilçelerinden biri olan Kartal’da güvenilir ikinci el eşya alanlar olarak talep büyüktür. Bu durumun farkında olan biz firmamız 2.el eşya sektöründe yeni bir heyecan vererek gereken adımı atmıştır. Bu sebebten ikinci el eşyalarınız birinci el kalitesinde değerlendirerek en yüksek fiyatlardan alıyoruz.

Eşyalarınıza artık işiniz yok ise satmak istiyorsanız bir sebebten dolayı bizi arayabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz profesyonel bir şekilde eşyalarınız önce whatsapp üzerinden exper yaparak ortakama bir fiyat verip sonra tüm sökme taşıma ve nakliyeyi üstlenerek eşyalarınızı alıyoruz.

Resimler üerinden değerlendirme kısa sürede yapılarak size geri dönüş sağlanıyor. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul ederseniz kısa sürede evinize yada ofisine gelerek eşyalarınızı almaya geliyoruz. Kapıda peşin ödeme ile hızlı bir şekilde hizmeti tamamlıyoruz.

Güvenilir olması sebebiyle sektörde ün yapan firmamız İkinci el beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız ve dahasını en yüksek fiyatlardan alıyoruz. Peki biz hangi eşyaları alıyoruz.

Almış Olduğumuz İkinci El Eşya Çeşitleri

Ev, Ofis, Bahçe, Fabrika, Dükkan ve dahasından her çeşit eşyaları almaktayız. Peki daha genişletecek olursak bu durumu..

Ev eşyaları, Eski eşya, Avangard mobilya, İkinci el koltuk takımı, elektronik eşya, 2. el derin dondurucu, İkinci el çekyat takımı alanları, İkinci el çamışır makinası alanları, 2. el kavisli tv alanları, İkinci el gardolap alanlar, İkinci el beyazı eşya alanlar, İkinci el 4k tv alanları, Sıfır beyaz eşya alanları, Paket eşya alanları, Otel eşyası alanları, Komple eşya alanları, 2. el yatak odası alanları, İkinci el ofis mobilyası, mobilya takımı, İkinci el odası alanları, İkinci el çamışır makinası ve dahası için biz arayınız ..

Maltepe Hizmet Yerlerimiz

Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Merkez Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi,

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir