Üsküdar İkinci El Eşya alanlar

Üsküdar İkinci El Eşya Alanlar olarak biz batı spot bir çok müşterilerimiz ev ofis ve bahçe mobilyalarını değerinde alıyoruz. Sizlerde İstanbul ve Gebze genelinde tüm her eşyalarınızı satmak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Üsküdar 2.el eşya denildiğinde biz Batı Spot olarak önce sizlerle iletişime geçiyoruz anında hızlı exper yaparak fiyat teklifi veriyoruz. Anlaştığımız taktirde kendi servis araçlarımızla kapınıza geliyoruz. Peşin Ödeme yaptıktan sonra evinizden eşyaları biz kendimiz alıp götürüyoruz..

üsküdar ikinci el eşya alanlar
üsküdar ikinci el eşya alanlar

Üsküdar İkinci El Eşya

Biz spot 2.el eşya alım-satım olarak birçok eşyalar almaktayız bunların bir kaçı şunlardır; Beyaz Eşya, mobilya, ikinci el yatak odası, yemek odası takımı, ikinci el oturma grubu, ev eşyaları, ofis eşyası, yeni eşya alımı-satımı, ikinci el çekyatlar, büro mobilyaları, lcd televizlar, 2.el çamaşır makinesi , yatak baza, komple ev eşyası buzdolabı, koltuk takımları, ocak, fırın, tv ünitesi, halı, ve dahası.. daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Üsküdar Mahalleleri

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi

Üsküdar’da İkinci El Eşyamı Nasıl Satarım

Üsküdar da bütün ev ofis şirket bahçe ve dahası eşyalarını satmak istiyorsanız tam doğru adresine geldiğiniz. Biz batı spot olarak önce whatsapp uygulaması ve ya bir uygulama ile eşylarnıza ortalama fiyat teklifi vererek anlaşıyoruz. Sonrasında kendi nakliye araçlarımızla kapınızda peşin ödeme yaparak satın alıyoruz.

Biz Batı Spot olarak ayrıca İstanbul ve Gebze genelindeki eşyalarınızıda almaktayız. Eşya alımında ve satımında hassas oluşumuz siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için oldukça uygun fiyatlarla kimseyi mağdur etmeden ticaretimizi yapıyoruz. Bu sebebten bi hayli bulunduğumuz yerde tanınmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir